Tygodniowy przegląd sieci odcinek 3

Najlepsze teksty jakie przeczytałem w ciągu tygodnia.  Niepodzielnie rządzi oczywiście król disco polo Zenek Martyniuk. Jest  też kilka niusów z branżuni marketingowej. I o tym jak Google namieszał wśród producentów telefonów. Sprawdź czy Twój telefon z Androidem nadal będzie działał !


Miałem duży problem z wybraniem tekstów do przeglądu. Było sporo ciekawych tematów i tekstów ważnych. Od luki bezpieczeństwa w aktualizacji WordPressa do wersji 4.7.1 po  informację o Googlu, który ,,zalecił„ wszystkim producentom telefonów certyfikowanie swoich wyrobów, jeśli chcą pracować w środowisku Androida! (przeginka)

Tekst pierwszy. Zenek Martyniuk popularny muzyk i król disco polo będzie twarzą  nowej marki napojów energetycznych.

Dla mnie to strzał w 10. Każdy o nim słyszał, wszyscy o nim mówią. Plusy  marki osobistej Zenon Martyniuk:

  • Nawet jeśli nie lubisz disco polo to kojarzysz Zenka Martyniuka.
  • Grupa docelowa napoju pokrywa się z fanami Zenka
  • Niższe koszty promocji. Marka osobista jest rozpoznawalna. Od razu budzi pozytywne emocje i produkt promowany świetnie uzupełnia to co jest podstawowym produktem Zenka, czyli muzyka.

Zenek Martyniuk energy drink

Drugi tekst

Google monopolista na rynku wyszukiwarek, systemów obsługi urządzeń mobilnych postanowił sobie, że wszyscy producenci smartphononów, tabletów i wszelkich urządzeń przenośnych mają u wójka Googla certyfikować swoje wyroby. Jak nie to …. zablokuje dostęp do swojego sklepu i usług Googla.  Sprawdźcie czy to nie dotyczy Waszego sprzętu.

Certyfikacja smartphonów z Androidem

Zdaniem autora pomysł jest super i będzie kolorowo. Dziecięca naiwność autora szarpnęła mi nerwy. Google to monopolista i takimi posunięciami łamie prawo i blokuje rynek.

Z jego wątpliwą argumentacją rozprawię się w jednym z najbliższych tekstów na blogu. Zapraszam już w najbliższym tygodniu.

Na uspokojenie moja trzecia propozycja  – blog lifestylowy Bookwoorm on the Run

Autor to maratończyk, czytelnik ebooków oraz obieżyświat.  Na blogu w sposób merytoryczny, dowcipny i przyjazny czytelnikowi dzieli się swoją wiedzą i praktyką dotyczącą biegania, podróżowania etc. Etc. Etc.

W wolnych chwilach zajmuje się badaniem standych zachowań kotów, którym jest matką i ojcem. Owocami doświadczeń również pisze na blogu i socjalmediach.

 

Pozdrawiam,

Bartek @GenderGosposia