Współpraca

13872828_1819706421595091_7290372388068650453_nGenderGosposia.com  jest blogiem moim blogiem osobistym.  Piszę o swoich doświadczeniach związanych z aktywnością jako freelancera/blogera. O rodzinie i prowadzeniu domu i firmy przez mężczyznę.  Na blogu jest poruszany szeroki wachlarz tematów, od porządków przez gotowanie, aż po spędzanie wolnego czasu. W zakładce @Bizqu Blog  znajdziecie  linki do treści profesjonalnych. O komunikacji, marketingu, technologiach informatycznych w mediach. Czasem w tej kategorii publikuję teksty o komunikacji w lżejszym ujeciu np. O rozmowach w małżeństwie czy Marka inna niż wszystkie

Realizuję takie formy współpracy, jak: – recenzje – testy – posty sponsorowane – konkursy – może coś ciekawego wymyślisz?

To moje portfolio

W mediach społecznościowych jestem na:

– Facebook

– Instagram

– Bloglovin

– Google +

Aktualne statystyki udostępniam na życzenie

Porozmawiajmy: gendergosposia@gmail.com

Jeśli jesteś zainteresowana lub zainteresowany kontaktem ze mną proszę o wiadomość prywatną na blogowym profilu na fejsie

Gender Gosposia na Fb

lub o wiadomość na adres gendergosposia@gmail.com

 

 

 

Blog Gender Gosposi jest gościnnym miejscem spotkań dla internautów, a autor jest jego gospodarzem. A to jego proste zasady:

  1. Pamiętaj o prawach autorskich – NIE KRADNIJ. Autor posiada wyłączne prawo do publikowanych tekstów oraz do większości zamieszczonych multimediów (zdjęcia, filmy, ścieżki dźwiękowe etc.).  Prawo do cytatu wymaga podania źródła ich pochodzenia. (tzn. linkowanie do, udostępnianie na fejsie i innych socialmediach). Jeśli materiał Ci się spodobał i chcesz to wykorzystać po prostu skontaktuj się ze mną.
  2. Jeśli chcesz skomentować wpis, najpierw przeczytaj go do końca.
  3. Reklamy, linki nie na temat oraz wszelkie formy marketingu będą usuwane. I będzie BAN !
  4. Nie hejtuj. nie spamuj, nie trolluj. To zwyczajnie jest chamstwo! (granice nie do przekroczenia: tego nie powiesz własnej matce i nie nadaje się do pokazania w tv przed północą).
  5. Żeby komentować, zaloguj się.